Icon image

Kompiuterio paruošimas darbui su Gemalto IDPrime laikmena

Svarbu! Jei Jūsų kompiuteryje buvo įdegta SafeNet programinė įranga darbui su eToken Alladin Pro, ją būtina pašalinti bei perkrauti  kompiuterį prieš diegiant naujesnę programos versiją. Su atnaujinta SafeNet programa eToken Alladin Pro USB laikmena neveikia.

1. Įsitikinkite, ar darbui su Gemalto IDPrime reikalinga programinė įranga yra įdiegta Jūsų kompiuteryje ir ar jos versijos yra ne senesnės nei nurodyta Pav. 1.

Pav. 1
 
Jei programinės įrangos nerandate arba randate programinę įrangą, kurios versija yra senesnė nei nurodyta anksčiau, atsisiųskite atnaujinimus  iš tinklalapio http://www.elektroninis.lt/lt/paruosti-kompiuteri/nid-469. Naujausią Java programos versiją galima atsisiųsti iš  tinklalapio https://www.java.com/en/.

2. Patikrinkite, ar veikia LocalSign programa. Įveskite į naršyklės langą adresą https://localhost:8000/certs

a. Jūsų kompiuteris yra tinkamai paruoštas darbui su  Gemalto IDPrime USB laikmena, jei matote informaciją apie sertifikatus (Pav. 2):

Pav. 2
 
b. Jei matote, kad puslapis neegzistuoja (Pav. 3), arba matote tik informaciją apie RC LocalSign programos versiją (Pav. 4), perkraukite kompiuterį.  Įsitikinkite, kad perkrovimo metu Gemalto IDPrime USB laikmena būtų prijungta prie kompiuterio.

Pav. 3

Pav. 4


 
curren:0px