Icon image

Elektroninis.lt užsakymo būklės tikrinimas

Šioje formoje galite patikrinti, ar Jūsų užsakyti elektroninis.lt parašo sertifikatai paruošti. Įveskite savo asmens kodą ir apsaugos skaičių, kurį matote paveikslėlyje. Anksčiau įvykdyti ir atsiimti užsakymai nėra atvaizduojami.

Tik kai užsakymo būklė yra „Patvirtintas“, galite atvykti atsiimti el. parašo laikmenos į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, kurį nurodėte užsakyme. Su savimi turėkite asmens dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę.


Sužinokite, kur ir kaip galite įsigyti elektroninį parašą

Icon image

Elektroninis.lt užsakymas internetu

Dėmesio! Šia paslauga gali pasinaudoti Lietuvos ir užsienio valstybių, neįeinančių į Europos Sąjungą ar Šengeno erdvę, piliečiai. Informaciją apie el. parašo sertifikatų užsakymą Europos Sąjungos ir Šengeno erdvei priklausančių valstybių piliečiams galite rasti čia.
 
Prieš užsakant kvalifikuotą el. parašą, susipažinkite su valstybės įmonės Registrų centro sertifikavimo veiklos nuostatais.
 

Internetu galima užsisakyti el. parašo sertifikatus tik kriptografinėje USB laikmenoje arba juos atnaujinti.

Pagamintus sertifikatus ir laikmeną galima atsiimti pasirinktame Registrų centro padalinyje. Svarbu: sertifikatų užsakymą gali pateikti ir įmonės atstovas, tačiau el. parašo laikmeną atsiimti gali tik pats sertifikatų savininkas.


Sertifikatų užsakymo internetu tvarka:

 1. Užpildykite šią formą ir siųskite el. paštu info@elektroninis.lt. Jeigu užsakote sertifikatų atnaujinimą, nurodykite tai el. laiške.
 2. Gavus užsakymą, iki kitos darbo dienos pabaigos el. paštu Jums bus atsiųsta sąskaita išankstiniam apmokėjimui.
 3. Sertifikatai bus pradėti gaminti gavus Jūsų pranešimą apie atliktą mokėjimą.
 4. Paprastai užsakymas įvykdomas per 7 darbo dienas. Pradėjus vykdyti užsakymą, užsakymo būklę galite pasitikrinti internete.
 5. Prieš atvykstant atsiimti užsakymo, prašome iš anksto rezervuoti vizito vietą ir laiką.
 6. Atvykdami atsiimti užsakymo, su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą: Lietuvos Respublikos piliečiai turi pateikti asmens tapatybės kortelę arba pasą, užsienio valstybių piliečiai - leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje (kortelę).

 

Svarbu! VĮ Registrų centro platinamas el. parašas kriptografinėse USB laikmenose veikia tik su Windows operacinės sistemos versijomis, naujesnėmis nei Windows XP.
 
Pastaba. Neatsiėmus pagamintų ir įrašytų el. parašo sertifikatų per 90 kalendorinių dienų, sertifikatų galiojimas nutraukiamas, o pinigai už sertifikatus ir el. parašo laikmeną negrąžinami. Terminas skaičiuojamas nuo sertifikatų įrašymo į el. parašo laikmeną dienos.
 
Icon image

Išankstinė vizito registracija

Karantino metu aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Prieš atvykstant atsiimti užsakymo, prašome iš anksto rezervuoti vizito vietą ir laiką.

Icon image

Kiek kainuoja elektroninis.lt

 

    El. parašas USB kriptografinėje laikmenoje arba lustinėje kortelėje
 

Paslauga Kaina eurais su PVM
Kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatų išdavimas saugioje USB kriptografinėje laikmenoje Thales (Gemalto) IDPrime.*
Laikmenai taikoma 12 mėn. garantija.
34,49
Kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatų atnaujinimas 2 metams. 15,79
El. parašo įtaiso (USB laikmenos arba lustinės kortelės) atblokavimas ir voko su slaptažodžiu atspausdinimas. 3,81

* Elektroninis.lt parašo sertifikatai galioja 2 metus. 

  El. spaudas USB kriptografinėje laikmenoje
 

Paslauga Kaina eurais su PVM
Kvalifikuoto elektroninio spaudo sertifikatai 2 metams.
Nurodyta kaina galioja įrašant sertifikatus į Registrų centro išduodamus kvalifikuotus spaudo kūrimo įtaisus.
142,05
Kvalifikuotas spaudo kūrimo įtaisas – QsealCD (USB kriptografinė laikmena).
Spaudo kūrimo įtaisui taikoma 12 mėn. garantija.
18,70
Bendra kvalifikuoto elektroninio spaudo sertifikatų su spaudo kūrimo įtaisu išdavimo kaina 2 metams. 160,75


Nekvalifikuotas sisteminis sertifikatas
 
Paslauga Kaina eurais su PVM
Vieno nekvalifikuoto sisteminio sertifikato išdavimas metams. 118,37
Vieno nekvalifikuoto sisteminio sertifikato išdavimas 2 metams. 142,05
Vieno nekvalifikuoto sisteminio sertifikato išdavimas 3 metams. 165,73
 

Kitos elektroninis.lt paslaugos 

 
Valstybės įmonės Registrų centro teikiamų elektroninio parašo aptarnavimo galiojančių paslaugų kainų sąrašas.
  

  Mobilusis elektroninis.lt parašas 

 
Informuojame, kad Registrų centro padaliniai neišduoda SIM kortelių su m. parašu. Norinčius įsigyti mobilųjį parašą, maloniai prašome kreiptis į mobiliojo ryšio operatoriaus klientų aptarnavimo skyrių.
  
Icon image

Ką būtina turėti su savimi?

Atvykdami įsigyti elektroninis.lt parašą, turite pateikti asmens tapatybės dokumentą:
 • Lietuvos Respublikos piliečiai turi pateikti asmens tapatybės kortelę arba pasą,
 • Užsienio valstybių piliečiai (ne Europos Sąjungos ir Šengeno erdvei priklausančių valstybių piliečiai) turi pateikti leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje (kortelę).

Sertifikatų užsakymą gali pateikti ir įmonės atstovas, tačiau el. parašo laikmeną atsiimti gali tik pats sertifikatų savininkas.Pastaba. Europos Sąjungos ir Šengeno erdvei priklausančių valstybių piliečiai detalesnę informaciją apie sertifikatų išdavimą gali rasti čia.
 
Fizinis asmuo, norintis, kad už el. parašo sertifikato išdavimą / atnaujinimą sąskaita būtų išrašoma ir pateikiama juridiniam asmeniui, be kitų reikalingų sertifikatą išduoti dokumentų privalo pateikti laisvos formos raštišką juridinio asmens sutikimą apmokėti minėtas paslaugas, nurodant juridinio asmens (įmonės) pavadinimą, kodą bei adresą ir konkretaus fizinio asmens (darbuotojo) vardą, pavardę, asmens kodą. Atsisiųsti sutikimo pavyzdį
 
Informuojame, kad Registrų centras neišduoda SIM kortelių su m. parašu. Norinčius įsigyti mobilųjį parašą, maloniai prašome kreiptis į mobiliojo ryšio operatoriaus klientų aptarnavimo skyrių.

 

Icon image

Elektroninis.lt parašo sertifikatų atnaujinimas

     Jei turite el. parašo sertifikatus kriptografinėje USB laikmenoje ar lustinėje kortelėje, kurių galiojimo laikas pasibaigė arba artėja prie pabaigos, juos galite atnaujinti atvykę į bet kurį Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį. Atvykdami su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir el. parašo laikmeną. El. parašo sertifikatų atnaujinimo kainą galite sužinoti čia.
Fizinis asmuo, norintis, kad už el. parašo sertifikato išdavimą / atnaujinimą sąskaita būtų išrašoma ir pateikiama juridiniam asmeniui, be kitų reikalingų sertifikatą išduoti dokumentų privalo pateikti laisvos formos raštišką juridinio asmens sutikimą apmokėti minėtas paslaugas, nurodant juridinio asmens (įmonės) pavadinimą, kodą bei adresą ir konkretaus fizinio asmens (darbuotojo) vardą, pavardę, asmens kodą.

   Pasibaigus el. parašo galiojimui mobiliajame telefone, kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

Pastaba. Piliečiai, esantys iš Europos Sąjungos ir Šengeno erdvei priklausančių valstybių, kurios nėra Europos Sąjungos narės, dėl sertifikatų atnaujinimo turi kreiptis lygiai taip pat, kaip ir pirminio sertifikato įsigijimo momentu. Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą.
Icon image

Elektroninis.lt užsakymo būklės tikrinimas

Šioje formoje galite patikrinti, ar Jūsų užsakyti elektroninis.lt parašo sertifikatai paruošti. Įveskite savo asmens kodą ir apsaugos skaičių, kurį matote paveikslėlyje. Anksčiau įvykdyti ir atsiimti užsakymai nėra atvaizduojami.

Tik kai užsakymo būklė yra „Patvirtintas“, galite atvykti atsiimti el. parašo laikmenos į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, kurį nurodėte užsakyme. Su savimi turėkite asmens dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę.Icon image

Per kiek laiko suteikiamas elektroninis.lt?

    Elektroninis.lt USB laikmenoje arba lustinėje kortelėje įrašomas per 7 darbo dienas. Tikslesnį gamybos laiką Jums praneš pasirinkto Registrų centro klientų aptarnavimo padalinio atstovas užsakymo pateikimo metu.

 Mobiliojo elektroninis.lt SIM kortelė suteikiama iškart, o elektroninio parašo paslauga aktyvuojama per 24 valandas.
 
Informuojame, kad Registrų centras neišduoda SIM kortelių su m. parašu. Norinčius įsigyti mobilųjį parašą, maloniai prašome kreiptis į mobiliojo ryšio operatoriaus klientų aptarnavimo skyrių.
         
 
Icon image

Elektroninis.lt išdavimas ES ir Šengeno erdvei priklausančių valstybių piliečiams

Elektroninį parašą kriptografinėje USB laikmenoje išduodame Europos Sąjungos ir Europos laisvosios prekybos asociacijos (t. y. Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos ir Šveicarijos) valstybių narių piliečiams, turintiems teisės gyventi Lietuvos Respublikoje pažymėjimus – naujo pavyzdžio kortelės formos dokumentus, kurie išduodami nuo 2019 m. kovo 1 d. jų teisei laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje patvirtinti ir pakeičia popierines A4 formato pažymas Europos Sąjungos valstybės narės piliečio teisei laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje patvirtinti.

Elektroniniai parašai išduodami Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose.

Icon image

Kur įsigyti elektroninis.lt?

Visų atvykstančių klientų maloniai prašome laikytis pagrindinių saugumo taisyklių:
 
 • jei įmanoma, atvykti po vieną;
 • būtinai dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes ar respiratorius;
 • įėjus dezinfekuoti rankas;
 • laikytis saugaus bent 1 m atstumo nuo kitų klientų ar darbuotojų;
 • laikytis kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo.

Registrų centras pasilieka teisę neaptarnauti saugumo taisyklių nesilaikančių klientų. Laikantis Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintų reikalavimų, šiuo metu klientų aptarnavimo vietose vienu metu aptarnaujame ribotą skaičių klientų.

Klientams, atvykstantiems į Registrų centrą, Galimybių pasas neprivalomas.

Valstybinių švenčių dienomis klientų aptarnavimo padaliniai nedirba, prieššventinę dieną – 1 valanda trumpiau nei įprastai.
 
KONSULTACIJŲ CENTRAS
Tel. (8 5) 268 8262
◥ I–IV     
800–1700
◥ V           
800–1600
VILNIUS
Lvovo g. 25-101, 09320 Vilnius
◥ I–IV      
800–1800
◥ V            
800–1600
KAUNAS
E. Ožeškienės g. 12 (įėjimas iš L. Sapiegos gatvės pusės), 44252 Kaunas
◥ I–IV        
800–1800
◥ V
800–1600
KLAIPĖDA
Baltijos pr. 123-1, 93224 Klaipėda
◥ I–IV        
800–1800
◥ V
800–1600
ŠIAULIAI
Paukščių takas 2, 78167 Šiauliai
◥ I–IV        
800–1700
◥ V
800–1600

PANEVĖŽYS
P. Puzino g. 7, 35173 Panevėžys

◥ Informuojame, kad šiuo metu Registrų centro Panevėžio klientų aptarnavimo padalinyje vyksta rekonstrukcija, darbų numatomas terminas apie 2 mėn. Darbas šiuo laikotarpiu vyksta nenutraukiamai – klientus priimame ir aptarnaujame 2 aukšte. Kaip patogiai ir greitai patekti į klientų aptarnavimo padalinį, galite rasti čia.
 
Atsiprašome už nepatogumus.

 

◥ I–IV        
800–1700
◥ V
800–1600
 
 
ALYTUS
Pušyno g. 51, 62143 Alytus
◥ I–IV        
800–1700
◥ V
800–1600
ANYKŠČIAI
K. Ladigos g. 1, 29111 Anykščiai
◥ I–IV     
800–1700
◥ V
800–1600
◥ pietūs 1300–1400
BIRŽAI
Vytauto g. 59, 41144 Biržai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
DRUSKININKAI
M. K. Čiurlionio g. 60, 66142 Druskininkai


◥ Sausio 26 - vasario 1 d. padalinys klientų laikinai neaptarnaus.

Dėl Registrų centro teikiamų paslaugų prašome kreiptis į artimiausius klientų aptarnavimo padalinius šiuose miestuose:
 
Alytus, Pušyno g. 51
tel. Nr. 852688262
Lazdijai, Vilniaus g. 1
tel. Nr. 852688262

Darbo laikas: 
I – IV  8.00-17.00 
V         8.00-16.00 
 
Darbo laikas: 
I – IV  8.00-17.00 
V         8.00-16.00
Pietų pertrauka 13.00-14.00 
 


 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ELEKTRĖNAI
Taikos g. 6B, 26615 Elektrėnai
 

 Sausio 25-28 d. padalinys klientų laikinai neaptarnaus.


Dėl Registrų centro teikiamų paslaugų prašome kreiptis į artimiausius klientų aptarnavimo padalinius šiuose miestuose:
 
Vytauto g. 55, Trakai Lvovo g. 25, Vilnius

Darbo laikas: 
I – IV  8.00-17.00 
V         8.00-16.00 
Pietų pertrauka 13.00-14.00
 
Darbo laikas: 
I – IV  8.00-18.00 
V         8.00-16.00 

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
GARGŽDAI
Kvietinių g. 19B, 96136 Gargždai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
IGNALINA
Atgimimo g. 15-1, 30114 Ignalina
 

 Sausio 20-31 d. laikinai keičiasi padalinio darbo laikas. Klientus aptarnausime tik sausio 26 d., 900-1600, pietų pertrauka 1300-1345
.
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
JONAVA
Žeimių g. 13, 55158 Jonava
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400

JONIŠKIS
Livonijos g. 19a, 84109, Joniškis 

◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
JURBARKAS
Ugniagesių g. 1, 74182 Jurbarkas
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
KAIŠIADORYS
Gedimino g. 51A, 56126 Kaišiadorys
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
KALVARIJA
Laisvės g. 14, 69214 Kalvarija
 
◥ II    800–1700
◥ IV 800–1700
◥ pietūs 1300–1345
KELMĖ
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
KĖDAINIAI
Didžioji g. 17, 57255 Kėdainiai

 L
aikinai pasikeitęs padalinio darbo laikas:
I–IV 800–1700
V 800–1600
Pietūs 1300–1400

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
KRETINGA
Savanorių g. 25, 97111 Kretinga
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
KUPIŠKIS
Gedimino g. 36, 40130 Kupiškis


 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
LAZDIJAI
Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai

◥ Sausio 21-28 d. padalinys klientus aptarnaus tik sausio 26 d.: 900-1600, pietų pertrauka 1300-1345.

Dėl Registrų centro teikiamų paslaugų prašome kreiptis į artimiausius klientų aptarnavimo padalinius šiuose miestuose:
 
Alytus, Pušyno g. 51
tel. Nr. 852688262
Marijampolė, Laisvės g. 10
tel. Nr. 852688262

Darbo laikas: 
I – IV  8.00-17.00 
V         8.00-16.00 
 
Darbo laikas: 
I – IV  8.00-17.00 
V         8.00-16.00 

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
MARIJAMPOLĖ
Laisvės g. 10, 68306 Marijampolė

 
◥ I–IV        
800–1700
◥ V
800–1600
MAŽEIKIAI
Burbos g. 3, 89218 Mažeikiai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
MOLĖTAI
Vilniaus g. 41, 33101 Molėtai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
NAUJOJI AKMENĖ
V. Kudirkos g. 1-57, 85147 Naujoji Akmenė
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400

PAKRUOJIS
Vilniaus g. 30, 83182 Pakruojis
 

◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
PALANGA
Ganyklų g. 18, 00133 Palanga

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
PASVALYS
Vytauto Didžiojo a. 8, 39149 Pasvalys 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
PLUNGĖ
Vytauto g. 14, 90123 Plungė

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
PRIENAI
Kauno g. 2, 59147 Prienai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
RADVILIŠKIS
Maironio g. 5, 82134 Radviliškis

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
RASEINIAI
Vytauto Didžiojo g. 21, 60150 Raseiniai 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ROKIŠKIS
J. Gruodžio g. 37, 42129 Rokiškis

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
SKUODAS
Vilniaus g. 13-108, 98112 Skuodas

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ŠAKIAI
Gimnazijos g. 3A, 71119 Šakiai
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ŠALČININKAI
Vilniaus g. 49, 17116 Šalčininkai

 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ŠILALĖ
Vytauto Didžiojo g. 18, 75129 Šilalė
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ŠILUTĖ
Turgaus g. 5, 99116 Šilutė


 Sausio 28 d. laikinai keičiasi klientų aptarnavimo padalinio darbo laikas: 800-1200.

DĖMESIO! Nuo sausio 31 d. keičiasi klientų aptarnavimo padalinio adresas: Dariaus ir Girėno g. 10-115, Šilutė

Laikinai pasikeitęs darbo laikas: padalinys dirba su pietų pertrauka 1315–1400
.
 

◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
ŠIRVINTOS
Vilniaus g. 61, 19120 Širvintos
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ŠVENČIONYS
Vilniaus g. 22, 18123 Švenčionys
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
TAURAGĖ
Jūros g. 3, 72212 Tauragė
 
◥ I–IV      
800–1700
◥ V
800–1600
◥ pietūs 1300–1400

TELŠIAI
Turgaus a. 15A-2, 87122 Telšiai

 
◥ I–IV     
800–1700
◥ V
800–1600
TRAKAI
Vytauto g. 55-28, 21105 Trakai
 
◥ I–IV
800–1700
◥ V
800–1600
◥ pietūs 1300–1400
UKMERGĖ
Kauno g. 16B, 20114 Ukmergė (III aukštas)


 Laikinai pasikeitęs darbo laikas: padalinys dirba su pietų pertrauka 1300–1400.
 
◥ I–IV
800–1700
◥ V
800–1600
UTENA
Kauno g. 20, 28241 Utena
◥ I–IV
800–1700
◥ V
800–1600
VARĖNA
Vytauto g. 5, 65188 Varėna
 

Nuo sausio 18 d. padalinys klientus aptarnauja tik antradieniais: 900-1600, pietų pertrauka 1300-1345.
 
◥ II 900–1600
◥ pietūs 1300–1345
VILKAVIŠKIS
J. Basanavičiaus a. 7, 70101 Vilkaviškis
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
VISAGINAS
Statybininkų g. 24-117, 31205 Visaginas
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
ZARASAI
Sėlių a. 22-112, 32110 Zarasai
 
◥ I–IV      800–1700
◥ V 800–1600
◥ pietūs 1300–1400
 
 

curren:0px